ארג'ט דיגיטל בע"מ
  EN עב
 
 
אודות טכנולוגיה מוצרים תמיכה נציגויות חדשות מאמרים קישורים צור קשר   כניסת לקוחות
 
   
     
 
מוצרים

AstroJet™ M1

AstroJet™ M1 - מערכת הדפסה דיגיטלית חדשנית, להדפסת מעטפות וגיליונות בצבע.

גלילי מדבקות
גלילי מדבקות אינקג’ט (inkjet, memjet ), ולייזר
 
Memjet

Memjet הינה ספק גלובאלי של טכנולוגיית הדפסה חדשנית המספקת מהירות הדפסה גבוהה במחיר שהינו בהישג יד. בסיס הטכנולוגיה הינו ראש הדפסה מהפכני הכולל 5 ערוצי צבע        ( C M Y KK ),  ברוחב 222.7 מ"מ, וכולל 70,400 חרירים ויכולת התזת כ- 700 מיליון טיפות בשנייה לרוחב הדף, ברזולוציה של 1,600*1,600 או 800*1,600 DPI, במהירות של עד 18 מטר בדקה!

טכנולוגיית Memjet מציגה קטגוריה חדשה לחלוטין, המביאה במחיר נח הדפסה לפי דרישה   ( On demand color printing ), בצבע מלא, אל רצפת הייצור. החברה מאמינה כי הטכנולוגיה תשנה באופן מהותי את תהלכי ההדפסה במספר תחומים. הראשון בהם הדפסת מדבקות מגליל. הטכנולוגיה מאפשרת להדפיס בדיוק את מה שנחוץ, כאשר נחוץ, והיכן שנחוץ. לדוגמא, הצבת מערכת הדפסת מדבקות בקרבת קווי יצור והדפסה Just in time.  הדבר יקטין הפחת וישפר את יעילות תזרים העבודה ( Workflow ). כמו כן יאפשר לבעלי מותגים ויצרנים להעביר את יצור המדבקות, כרטיסים וכד’ מתוך אתרי הדפסה מרכזיים מרוחקים, ישירות למפעלים, לרצפת הייצור והאחסון. היכולת להדפיס באיכות גבוהה ובעלות נוחה בצבע מלא, מאפשרת לבזר ההדפסה בצבע, ומאפשרת קיצור שרשרת האספקה, הפחתת עלויות רכש, ופישוט פעילות הדפסת המדבקות. מערכת הדפסת מדבקות מבוססת Memjet, מסוגלת לספק מידע משתנה, בצבע, לייצור ריצות קצרות של מדבקות או חומרים שוקיים אחרים.

החברה צופה מהפכה בתחום המדפסות השולחניות. לחברה מדפסת צבע שולחנית המדפיסה במהירות 60 עמודים בדקה, באיכויות גבוהות ביותר ובאופן ידידותי לסביבה, ללא חום, ללא פליטת אוזון וצריכת חשמל נמוכה ביותר.
 
תחום נוסף הוא תחום הדפסת המעטפות בו לטכנולוגיה יתרון רב בשל הדפסה ללא מגע עם המדיה המודפסת. מהירות ההדפסה גבוהה ביותר בעלויות הדפסה נמוכות ביותר.
 
טכנולוגיית Memjet, אינה רק שדרוג ש לטכנולוגיות קיימות, החברה מאמינה כי המציאה מחדש את הדרך בה אנשים מדפיסים. החל מראש ההדפסה החדש, דיו, בקר הדפסה ותוכנה. בוצעה מהפכה במהירות ובאיכות ההדפסה.

ראש ההדפסה

במרבית מערכות ההדפסה בצבע הפועלות בהזרקת דיו ראש ההדפסה נע מצד לצד של הדף תוך התקדמות איטית של הדף לאחר כל מעבר. זה איטי, ויוצר תקלות. ראש ההדפסה של Memjet הינו ברוחב הדף, קבוע ללא תנועה. ההדפסה מתבצעת כך שרק הדף בתנועה קדימה. ראש ההדפסה הכולל 5 ערוצי צבע הינו ברוחב 222.7 מ"מ, וכולל 70,400 חרירים ויכולת התזת כ- 700 מיליון טיפות בשנייה לרוחב הדף, בבת אחת. זה חוסך אנרגיה, הגיוני מבחינה מכנית וכמובן מהיר מכל מדפסת דומה. ראש ההדפסה עוצב באופן שונה מהמוכר. השינוי הינו כללי. מהבקר התוכנה והדיו. כל מרכיב תוכנן לספק מהירות שאינה מוכרת בעולם הזרקת הדיו.

הדפסה בסריקה והדפסת Memjet

בקר

בתכנון ראש הדפסה מהיר כמו זה של Memjet , נדרשת יכולת עיבוד גבוהה ביותר המסופקת ע"י הבקר, לצורך הטיפול בכ- 700 מיליון טיפות בשנייה.

דיו

להדפסה בראש הדפסה כה מהיר יש צורך בדיו מתאים.   Memjet פיתחה נוסחת דיו מיוחדת ומורכבת המותאמת למהירות ההדפסה המדהימה.

תוכנה

ראשי ההדפסה ובקרים מהירים יהיו טובים ויעילים בדיוק כמו התוכנה המניע האותם. לצורך כך תוכנת ההפעלה תוכננה מראשיתה להביא לאופטימיזציה של מהירות ההדפסה, יציבות המערכת והיעילות.

 

 
Memjet
 
         
 
 
נבנה על-ידי Space Cat Interactive | עיצוב - סטודיו אנצלביץ אודות טכנולוגיה מוצרים/פתרונות תמיכה נציגויות חדשות מאמרים קישורים צור קשר